Cześć !
jest to mój pierwszy wpis na moim blogu,a więc pare słów o sobie
Mam na imię Agata i mam 16 lat.Od malego dziecka lubilam pomagać mamie w kuchni,teraz role sie odwrocily,bo mama mi pomaga:) Gotowanie jest moją pasją,którą uwielbiam rozwijać poprzez nowe,wymyslone przeze mnie przepisy i nie tylko
Na moim blogu bede zamieszczać przepisy łatwe,szybkie i proste do wykonania,mam nadzieje ze swoją pasją do gotowania zaraże kazdego kto odwiedzi mojego bloga.
jest to mój pierwszy wpis na moim blogu,a więc pare słów o sobie
Mam na imię Agata i mam 16 lat.Od malego dziecka lubilam pomagać mamie w kuchni,teraz role sie odwrocily,bo mama mi pomaga:) Gotowanie jest moją pasją,którą uwielbiam rozwijać poprzez nowe,wymyslone przeze mnie przepisy i nie tylko
Na moim blogu bede zamieszczać przepisy łatwe,szybkie i proste do wykonania,mam nadzieje ze swoją pasją do gotowania zaraże kazdego kto odwiedzi mojego bloga.
Komentarze
Prześlij komentarz